Laminované desky

Laminované dřevotřískové desky dnes představují nepostradatelný nástroj pro designery, architekty i stavitele po celém světě a jsou základním produktem pro vybavení interiérů. Tyto tradiční velkoplošné desky jsou desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem.

Využití nacházejí například v kuchyňském, koupelnovém, kancelářském, hotelovém nábytku, ve všech skříňových aplikacích či laboratorním a nemocničním vybavení.

Skladem více jak 250 dekorů od výrobců Egger a Kronospan

síla (v mm): 18 ( 10, 12, 16, 22, 25)

formát (v mm): 2070/2800mm
Struktury EGGER


SM Hladká
Hladký, jakoby nalakovaný povrch bez struktury. Používá se především u uni barev.

ST2 Diamant
Zrnitý perličkový povrch se středním stupněm lesku. Hodí se pro metalické dekory, uni barvy a reprodukce kamene..

ST3 Woodpore
Výrazná rovnoletá struktura s efektem otevřených pórů. Používá se u uni bílých a černých barev a u dřevin s výraznými póry.

ST9 Perfect Matt:
Velmi jemný a matný povrch, teplý a měkký na dotek, s přesvědčivými povrchovými vlastnostmi. Pro světlé až tmavé dřevodekory jakož i pro fantazie s přírodním vzhledem.

ST15 Office
Plochý, laku vzhledově podobný povrch s příjemnými povrchovými vlastnostmi. Hodí se pro mnohé dřevodekory, uni barvy a fantazie.

ST22 Matex
Hluboko kartáčovaný povrch s lesklými a matnými pruhy s charakterem dřeva. Hodí se pro pruhované dřevodekory, fantazie a uni barvy.

ST24 Finepore
Plochý, vyvážený dřevní pór s velkými vybranými plochami. Střední stupeň lesku – lze použít u mnohých dřevodekorů.

ST9 Finepore
Dodává uni barvám a reprodukcím dřevin velmi přirozený vzhled a jde s trendem matných povrchů.

ST26 Finepore
Pozoruhodná hloubka lineárních a živých sekcí u tohoto povrchu vytváří dojem, že uni barvy vypadají jako lakované dřevo.

ST27 Finepore
Tento povrch se odlišuje jemnými a přesnými, avšak přesto velmi přirozenými póry a zvýrazňuje tak elegantní charakter dekoru Tortona.

ST28 Finepore
Dub Gladstone je dekor synchronizovaný se strukturou ST28 Feelwood Nature, jež podtrhuje pískovaný charakter tohoto dubového dekoru.

ST29 Finepore
Svým matně lesklým efektem zdůrazňuje tento dekor se synchronizovanou strukturou charakter velkého fládru Jilmu Cape. Navíc svým jemným rýhováním je výrazně specifický i na dotek.

ST36 Finepore
Pro tento povrch je typický hluboce kartáčovaný, avšak přesto velmi přirozený, matný charakter, který propůjčuje mnoha různým reprodukcím dřevin dokonale autentický vzhled.

ST87 Finepore
Pro tuto strukturu je typický efekt výrazného střidání matných a lesklých plošek, imitující vzhled keramických dlaždic.


Struktury KRONOSPAN

SM - hladký

PR – pór rustikal

ES – jasan pór

PE – perlička

BS – kancelářská struktura

SU – supermat

RF – rustikal finish

SN - supernatural